Kapcsolattartók - Értékesítési csapat

Értékesítési csapat

Itt talál információkat professzionális értékesítési csapatunkról.

Értékesítési vezető

Benicsák Szilárd

Benicsák Szilárd
Értékesítési igazgató
 

Nyugat Magyarország

Schilli Beáta

Schilli Beáta
Területi képviselő
Veszprém vármegye | Fejér vármegye
+36 30 848 5335 | Beata.Schilli@saint-gobain.com

Ágoston Tamás

Ágoston Tamás
Területi képviselő
Tolna vármegye | Baranya vármegye
+36 20 569 5448 | Tamas.Agoston@saint-gobain.com

Soós Tamás

Soós Tamás
Területi képviselő
Zala vármegye | Győr-Moson-Sopron vármegye
+36 20 494 4753Tamas.Soos@saint-gobain.com

Arany Máté

Arany Máté
Területi képviselő
Somogy vármegye | Zala vármegye
+36 20 494 7820 | Mate.Arany@saint-gobain.com

Szabó Richárd

Szabó Richárd
Területi képviselő
Győr-Moson-Sopron vármegye | Komárom-Esztergom vármegye
+36 20 310 8048 | Richard.Szabo.weber@saint-gobain.com

Budapest

Dummy profile

Déra Nándor
Területi képviselő
Pest vármegye
+36 20 261 2846Nandor.Dera@saint-gobain.com

Pethes Béla

Pethes Béla
Területi képviselő
Budapest
+36 30 924 7044 I Bela.Pethes@saint-gobain.com

Szabó Attila

Szabó Attila
Területi képviselő
Budapest I Pest vármegye nyugati rész
+36 30 497 9842 | Attila.Szabo@saint-gobain.com

Kelet Magyarország

Balog Dezső

Balog Dezső
Területi képviselő
Csongrád-Csanád vármegye I Bács-Kiskun vármegye
+36 20 286 6828 I Dezso.Balog@saint-gobain.com

Baráth Zoltán

Baráth Zoltán
Területi képviselő
Békés vármegye | Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
+36 20 931 9903 | Zoltan.Barath@saint-gobain.com

Kormos Krisztián

Kormos Krisztián
Területi képviselő
Borsod-Abaúj-Zemplén megye | Heves megye
+36 20 250 5389 | Krisztian.Kormos@saint-gobain.com

Petrohai Zoltán

Petrohai Zoltán
Területi képviselő
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye I Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye I Hajdú-Bihar vármegye
+36 30 945 4032 I Zoltan.Petrohai@saint-gobain.com

Varga Attila Szilveszter

Varga Attila Szilveszter
Területi képviselő
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye I Hajdú-Bihar vármegye I Békés vármegye
+36 30 372 5069 I Attila.Varga@saint-gobain.com